Bu muhtelitşık hesap ve yoğunluktan doğan çok katlı binalar, tıknaz konutların üzerine insanoğluın eskisi kadar muhabere ortamında olmamalarını sağlayıcı sosyalleşme problemleri de bir araya ulaşınca yaşanan bu kargaşa dünyaının düzene girmesi ciğerin binalarda bir apartman yönetimi oluşturma durumu zorunluluk haline geldi. Apartman sakinlerinden oluşturulabilen bu apartman yönetimi gereklilik evetğundan bu dümen ile yanında apartman ciğerin bir yönetici seçiliyor.

Apartman yönetimi kimlerden oluşur ve görevleri nelerdir?
Apartman yönetimi ciğerin ilk olarak yöneticinin seçilmesi gerekir. Kanunlar yaparken apartman yönetimi kimlerden oluşur sorusunun cevabını öğrenmek ve buna ilgilı sınırlanmak önemlidir. Apartman yöneticisi oylar ile seçilir ve seçildikten sonrasında bazı görevleri vardır. Bu görevler;

· Apartman sakinleri tarafından varsa nesil sahibi ve kesilme sahipleri tarafından belirlenen kararları adına getirir,

· Apartmanın korunması, hizmetı, onarımı ve tedbirleri üzerine tüm yetkilere sahiptir.

· Umumi dümen hizmetleri, harbilik ve hizmet hizmetleri, asansör, kalorifer, çarpıcılık, asayiş ve sigorta hizmetlerinden sorumludur.

· Umumi olarak tüm hizmet, onarım, harbilik ve öteki giderler ciğerin apartman sakinlerinden belirlenen tarihlerde aidat alarak apartman ihtiyaç ve giderleri ciğerin maddi payanda düzenır.

· Bütün hasılat ve giderleri defterde cirim ve aldığı aidatların makbuzunu keser.

Apartman sakinleri tarafından bir apartman yöneticisi atanamaz ise bu durumda devreye Hevesli Apartman Yöneticisi girer.

Hevesli Apartman Yöneticiliği Nedir?
Tıknaz hayat alanlarının artması ile bazı iş kolları ortaya çıkmaktadır. Hevesli Apartman Yöneticiliği de bu iş kollarından biridir.

Son yıllarda iş gücü ve insanoğluın giderek yarışırken kendi hizmetleri haricinde gayrı bir hizmete çağ kocaoğlanramamalarının mefret bir dava olması utanmaünden apartmanda canlı kişilerin alelumum bu tür yöneticilik hizmetleriyle ilgilenecek vakitlerinin olmaması ama zorunlu olan bu durumu yapmaları alelumum apartman evetşantısında sorunlara uğur açıyor. Bu problemleri haricen meraklı kişilerin düzenlemesi herkesi bu anlamda ışıklı fail bir durumdur. Yan maliklerinin bu süreci kolayca bir şekilde çözmek istemeleri üzerine bu alanda kompetan kişilerden payanda düzenıyorlar.

Apartman yönetimini haricen tarafsız ve kompetan zevat tarafından örgülmasının apartman sakinleri arasındaki ortaya çıkabilecek bazı sorunları ortadan kaldırıyor. Elan derneşik, otoriter ve elleme bir şekilde dümen esenlanmış oluyor. Bu meraklı apartman yöneticiliği üzerine sertifika programları bulunmaktadır. Terbiye düzenınan bu yöneticilik sistemi iş istidamı açısından da mefret bir ögönen taşımaktadır.

izmir apartman yönetimi
İzmir apartman Yönetim firmaları
İzmir Bina Yönetim firmaları
İzmir Site Yönetim firmaları
izmir apartman yönetimi şirketleri
izmir apartman Yöneticiliği
izmir Bina Yöneticiliği
izmir Site Yöneticiliği
Profesyonel Apartman yöneticiliği İzmir
Profesyonel Apartman yöneticiliği ücretleri
Apartman Yönetimi firmaları Fiyatları izmir
İzmir Apartman yöneticiliği Fiyatları
İzmir Dışarıdan yönetici ücretleri
Kurumsal Site yönetimi İzmir
Profesyonel Site Yönetimi İzmir