Heets, elektronik sigara veya IQOS apareyı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman vaziyet almış olduğundan, sigaraya benzemekle yan yana, anadan görme sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza duraksız konulabilen bayağı parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede tütün namına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, anadan görme sigaralardaki kadar yanma işlemlemi gerçekleştirmezler. IQOS apareyı kullanan kişiler kucakin bir dalgalı olarak maruz Heets, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın dercetmek kucakin mukannen yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya güruhlen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en oylumlu duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında tanıtmıştır. Heets’in amacı, sigara içme düzenışkanlıklarını takas etmek ve insanların elan az zararlı bir yöntem https://sigaramiz10.com/heets göndermek kucakin anadan görme sigaraların namına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine reva olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya kadar seçenekler bulunabilir. Hassaten, nikotin miktarları da başkalık gösterir ve kullanıcının tercihine ilişkilı olarak seçilebilir.

IQOS apareyı, Heets yararlanmaı kucakin tasarlanmıştır. Aygıt, dumanü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in kucakindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlamlar. Bu muamele, dumanün yanması namına, buharlaşması haysiyetiyle açığa çıhun kimyasalların azaltılmasına yardımcı olur. Bu nedenle, IQOS apareyı ve Heets ürünleri, anadan görme sigaralara göre elan az zararlı olarak onaylama edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın dercetmek kucakin mukannen yaş sınırlamaları bulunabilir. Hassaten, yararlanmaı da lokal yasalara sadıkdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin müteallik yasal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in anadan görme sigaralardan elan az zararlı başüstüneğu iddiası, PMI tarafından meydana getirilen araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün ferah ferah heets yararlanmaı haysiyetiyle, temelı uzmanlar tarafından elektronik sigara kadar vesair duman ürünleri kadar tabilık dokumacı olabileceği dair ikazlar dokumalmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara ne olmuştur. Bazı sıhhat örgütleri, Heets kadar duman ürünleri için endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, yürek emrazı ve vesair sıhhat problemlerine ne olabileceğinden korku etmektedirler. Hassaten, duman ürünlerinin gençler üzerindeki etkileri bile dil dalaşı konusu olmuştur.

Bununla yan yana, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin anadan görme sigaralara göre elan az zararlı bulunduğunu ve sigara tevdi yönünde bir adım olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets kadar ısıtılmış duman ürünlerini anadan görme sigaralara dalgalı olarak tanımlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çdüzenışan kişiler kucakin yeğleme edilebilecek bir yöntem olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in anadan görme sigaralara göre elan az zararlı başüstüneğu iddiası halen dil dalaşı konusu olsa da, ürünün yararlanmaı gitgide yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına reva şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki yasal düzenlemelere ve sıhhat önerilerine reva şekilde kullanmalıdırlar.