Taşınabilir ödeme sistemi, tüketici gruplarının allıkışdataş tahsilatlarını GSM operatörleri yardımıyla gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Taşınabilir ödeme akçe sistemi ile Ödeme düzenlemek talip zevat, Ödeme esnasında çökertme telefonu ve şifre bilgilerini girip allıkışdataş maslahatlemlerini tamamlayabilir. Taşınabilir ödeme yardımıyla bu cirim kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı yazı bakiyesi ise krediden düşüş yapılır. Bunun cenahı düzen iş yerlerinde tercih edilip kullanılan hareketli ödeme sistemi, temassız pozlar yardımıyla de gerçekleştirilebilir. Bu maslahatlemde hareketli temassız ödeme ve NFC özelliği ayan mevcut güven kartları ara buluculığı yardımıyla evet.

Taşınabilir Ödeme Sistemi yardımıyla Satımlarda Geriış Soruşturma
E-kâr ile genel ağ üzerinden ürün satışı gerçekleştiren pres yerlerinin ürünleri sınırlı bir oranda kişilere seslenme eder. İşletme yerlerinin hedef kitlelerinden mevcut tüketici gruplarının allıkışdataş allıkışdemeviklarının her biri birbirinden ayrıdır. Temelı tüketici gruplarının güven ve vezneci kartı yöntemi ile allıkışdataş yapmayı tercih ederken güven kartı ve vezneci kartı yoksuz zevat ise umumi olarak kapıda ödeme, havale/ EFT veya hareketli ödeme bozdurma yöntemi kabil seçenekleri tercih ederek allıkışdataş yamayı tercih eder.

Taşınabilir ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya kelleladığından itibaren bu sistemi kullanan çok okkalı özlük ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziki salon yerlerinde Taşınabilir temassız ödeme yöntemini tercih ederken birtakımsı da e-kâr sitelerinde bu tür ödeme yöntemini almak icap. Doğrusu kısaca bahsetmek icabında hareketli ödeme sistemi belde saha e- kâr şirket bölgeleri ulaştığı hedef kitleye bir yeni kategori henüz eklemeyi başarmıştır. Bu da pres yerlerinin satışlarında peşış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- kâr sitenizde hareketli ödeme bozumu sistemine belde vererek, hedef kitlenizde mevcut kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satışlarınızda henüz çok peşış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma