OKX, kullanıcı deneyimi, varlık güvenliği, mobil pratik ve canlı takviye deneyimi olan en muteber kripto borsaları ortada ülke allıkır. Kullanıcı problemlerini çözmeye odaklı olarak faaliyetlerini sürdüren borsa, canlı takviye sayfası üzerinden 7/24 kullanıcı problemlerini çözer. Yöntem performansı açısından son radde yavuz bir platform olan OKEX, bu özelliği yardımıyla piyasanın duraksız evetğu dönemlerde birlikte herhangi bir donma yaşamaz. OKX muteber mi? sorusuna cevap olabilecek mobil uygulaması ile de kullanıcılarını destekleyen platform, asayiş katmanları ile kullanıcılarını destekler. OKX’e araç olan kullanıcılar, sistemi tam olarak kullanabilmek derunin kimlik belgesi doğrulaması davranmak zorundadır. AML politikalarına göre hareket fail borsa, faaliyet gösterdiği ülkelerin seçimına yaraşır şekilde hareket değer. OKX kripto borsası muteber bir borsadır. Çoklu kıstak desteği sunması yardımıyla birşunca ülkeden yatırımcının haydi haydi kullanabilmesi, platformun muteber bir düzlük olduğunu gösterir. Tarafsız kripto vakıf borsaları derecelendirme platformu cer.live OKX yorum raporlarında A asayiş sertifikasına ehil, penetrasyon testi, fonların demıtlanması ve suç ödülü kategorilerinde sükselı bir kişi olarak değerlendirilir.

OKX Türkiye’de Kanuni mı? OKEx (OKX), global ölçekte faaliyet gösteren bir kripto vakıf borsasıdır. Faaliyette evetğu bütün ülkelerde ülkelerin seçimına yaraşır şekilde hareket etmektedir. Türkiye’de de çok nüshada kullanıcısı bulunan borsa, kullanıcılarının tam olarak işlem yapabilmeleri derunin kimlik belgesi doğrulaması şenseı koymaktadır. KYC doğrulaması yapmayan kullanıcılar, günce çekim limiti ve vakıf yatırma kısıtlaması ile karşı karşıtya kalmaktadır. OKEx’e Hüviyet Bilgilerini Toka etmek Kredili mi? Hüviyet doğrulaması, sayısal birşunca uygulamada maksut bir şeydir. Bankalarda, Forex piyasalarında ve muteber kripto vakıf borsalarında bu şense aranmaktadır. KYC doğrulaması istenmesinin temel sebebi; iftira vakıf aklama ve terörü finanse ika suçları ile savaş eylemek ve kullanıcı varlıklarını güvence altına çalmak amacıyladır. OKX Hüviyet Bilgilerini Paylaşır mı? Hüviyet detayları yani zatî veriler, OKEx aracılığıyla özel olarak saklanmaktadır. Üçüncü şahıslarla paylaşılması durumu kavil konusu değildir. Ancak savcılık hükümı ile incelenmeye allıkınması müstelzim kişilerin detayları, OKEx aracılığıyla yalnızca ilgili birimlerle paylaşılabilmektedir.

Bitcoin’in öncülük ettiği kripto paralar, 2009 seneından beri internet teknolojisinin yenilikçi bir uygulaması olarak önemli bir tahaccüm katman ettiler. Hasetmüzde, dünya çapında onlarca ülkede milyonlarca Bitcoin ve öbür sayısal varlık kullanıcısı bulunmaktadır. Temelde yatan Bitcoin çışitalı blok zinciri teknolojisi topluma çok muhteşem katkı sağlamıştır. Çok nüshada ünlü eş Bitcoin’in internetin icadı ile aynı önemde olduğunu düşünmektedir. Aynı kişilerin muhteşem bir kısmı Bitcoin ve temelindeki blok zinciri teknolojisinin “finans internet”inin temelini oluşturduğunu ve küresel finans sistemini gene kurma ika potansiyeline ehil olduğunu düşünmektedir.

OKX olarak blok zinciri teknolojisinin, gelgel-satım anlayışlemlerindeki engelleri ortadan kaldıracağına, verimliliği arttıracağına ve küresel tutum üzerinde önemli bir etkiye ehil olacağına itikatıyoruz. İnovasyonlarımızı sürdürmek, alıcı deneyimi düzlükında kendimizi geliştirmek ve dünyayı değanlayıştirecek şeyler temelarmak derunin çallıkışıyoruz.

Teknolojilerimiz
Güvenlik her daim önceliğimizdir. OKX, GSLB’yi, dağıtılmış sunucu kümelerini ve daha birşunca vürutmiş teknolojiyi kullanarak; web arayüzü ve mobil pratik aracılığıyla sayısal varlık anlayışlemleri derunin emniyetli, istikrarlı ve muteber bir vasat katkısızlar. Başkaca, sektördeki en yavuz allık-sat deneyimini takdim etmek derunin müşterilerimizin ihtiyaç ve önerilerine göre ürünler yaratıyor ve vüruttiriyoruz.

okex kayıt