Sondakikam.com.tr internet salık sitesi yayında,son an derunerikleri,ruzname haberleri,evetşamdan magazine onlarca kategori ile hakiki gündemi takip yazar okurlarına sunan salık sitesi,son an haberleri okurlarına sunuyor.

Son An Haberler Ne Önemli ?

Son an gelişimleri ülke gündeminin yoğunluğundan dolayı önemlidir.Sondakikam.com.tr olarak sizlerin takip etmiş olduğu derunerikleri sizler derunin düzenliyor,aralıkştırıyor ve sitemizde yayınlıyoruz.

SonDakikam.Com.Tr Bilgi Sitesi Yayında !

Son dakikam olarak dünya ve Türkiye gündemindeki haberleri hızlı tarafsız doğru ve kredili bir şekilde sizlerin takdirine sunuyor,tarafsız olarak ruzname maddelerini sizlere aktarıyoruz.

Son Dakikam Millî Bilgi Sitesi !

Gerçek ruzname ilkeleriyle hazırlanan,anne hareketı takip buyurmak yerine kitlesine özgü habercilik anlayışı ile hakiki ruzname maddelerini okurlarına sunan salık sitesidir.Selim,tarafsız ilkeli salık yapmayı kendine asal edinmiştir.Dünten hasetmüze mevrut yayımcılık tecrübesi ile sondakikam ailesi,sizlerin fikirleri doğrultusunda geliştirilmektedir.

Özgün Tarafsız Haberler !

Sondakikam hevesli editörleri ile sizlere ruzname haberlerini en son derunerikleri ilk sizin duymanızı sağlamayı yalnızçlayan yeni ev salık derunerik platformudur.Gündem haberleri,politika haberleri,iktisat haberleri,yerel haberler,dünya haberleri,magazin haberleri marifet haberleri ve yaşam haberleri kategorileri ile sizlerin güncel bilim ve haberlere ulaşmanızı yalnızçlar.

Son Dakikam Servisleri !

Sondakikam.com. sitesinin ücretsiz servisleri ortada canlı döviz kuru,canlı tv takip,salat vakitleri,lig nokta durumları,Emtialar,albeni durumları,borsalar bulunmaktadır.Sondakikam.com.tr adresinden tüm servislerimize ücretsiz bir şekilde ulaşıp kullanmaya sarrafiyelayabilirsiniz.

Sondakikam.com.tr Ne Partinin ?

Sondakikam.com.tr ailesi olarak tarafsızlık ilkemiz ile sizlere güncel haberleri tarafsız doğru ve kredili bir şekilde ulaştırmayı yalnızçlamaktayız.

Ne Kuruluşyoruz?

Türkiye’de ve dünyada meydana mevrut olaylar ve gelişimleri ajanslar ve kendi ekibimiz eliyle takip ederek size sunuyoruz. Sitemizde, kendi mahallenizden dünyanın en ırak köşesine denli her iz ile müntesip salık okuyabilirsiniz. Görüşmeçilere, son 10 hasetn tüm haberleri süresince mevzuya bakılırsa taharri suni olanağı sunmaktayız. Bu taharri, sözcük ve müntesip bazlı, suni zeka ile desteklenmiş hakiki bir salık taharri sayfasıdır.

Yasalara %100 Akla yatkın

Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına %100 elverişli olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan her türlü salık, tasvir, bilim, metanetli; telif hakkı sahiplerinden makalelı destur uyarlanmak suretiyle yayınlanmaktadır. Sabahleyin saatlerinde yayınladığımız ceride salık özetlerinde ise, sadece haberin sarrafiyelığı ve giriş cümlesine iz verilmekte, haberin tam metnini mütalaa etmek talip görüşmeçilerimiz müntesip gazetenin web sayfasına yönlendirilmektedir.
Son Dakikam, Türkiye’nin en çok görüşmeçi kayran sitelerinden biridir. Sitede maruz programlar ve salık sunumlarıyla Türkiye’nin gündemine damga vuran Son Dakikam kanalının sahibi düşkünlük ediliyor.

Genel Ahlaka ve Etiğe Akla yatkın Habercilik !

Kadir Şinas Türk milletinin genel sağtöreına elverişli etik ve tarafsız salık anlayışını benimseyen sondakikam.com.tr ailesi yayın varlıkına sondakikam.com.tr olarak devam ediyor.Sizlere en elverişli esaslı ve tarafsız haberleri otokton ve yabancı salık organlarındaki en önemli ruzname maddelerini sunmayı gayeliyor.

Sondakikam.com.tr Elbette Kuruldu !

Kuruluş hedefleri olarak ülkemizin dengeına yardımda bulunmayı yalnızçlayan sondakikam.com.tr ailesi ülkemizi otokton ve yabancı yayın organlarında en kırnak şekilde söz gelişi etmeyi yalnızçlamaktadır.
Sondakikam.com.tr salık sitemizin tüm hakları saklıdır. Harf, salık, tasvir, mülakat kadar her türlü dâhilğinin tüm telif hakları sondakikam.com.tr salık sitemize aittir. Bilgi sitemizde iz kayran tüm makalelar, materyaller, resimler, selen dosyaları, animasyonlar, videolar, özgün derunerik ve çdüzenışmalarımız, tasavvur ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa ile korunmaktadır.

Ürettiğimiz derunerikler ve salık ajanslarımızdan aldığımız salık ve vesair görseller ticari olarak rastgele bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değmeslektirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve çağlayık belirtilmeksizin kopyalama ve kullanmaı dokumalamaz.
Bilgi sitemiz sondakikam.com.tr de harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Gösterilen yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Sondakikam.com.tr tek bildirim yapmadan, rastgele bir gün değmeslekikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların tekbirinden sorumlu değildir.

Politika Haberleri !

Ülkemizde devam fail kalın siyasal gündemi yakından takip yazar,sizlere esaslı olanı ve görünenden ziyade vaka ve durumların perde arkasını aktarmayı yalnızçlayan sondakikam.com.tr sizlere en kırnak haberleri takdim etmek derunin var gücüyle çdüzenışıyor.Akp,mhp,chp,uygun kazanç,ongunluk partisi,ve otokton bir çok politikaçinin haberlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Tutum Haberleri !

Kur dalgalanmaları değerli fiyatları dolar fiyatları minimum ücret son durumu ve bir çok gelişmeyi sitemizden rahat takip edebilirsiniz.

Magazin Haberleri

Ünlüler dünyasının sondakika gelişimleri,yeni vizyona girecek olan filmler,ki nerde ne yapmış son an gündemleri sondakikam.com.tr’de…

Son Dakikam ! Hızlı Sağlam Tarafsız Haberler….

Son Dakikam
Son Dakika Haberler