Üçserak Ekincilik, kültür makineleri dalünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Icma Tırmıkları, Traktör Art Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri için ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına makul olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. şayeste alet ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli besin üretimi, giyecek ve tahaffuz platformını sağlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanlar ilkel kültür halletmeye serladı fakat hasetmüzde toplumun sadece çok bayağı bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını kontralayacak zirai üretimle meşguliyetmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna imkan teşhismaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit talep ve kültür dalünün derece derece çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niye olmuşdolaşma. Teknoloji ile omuz omuza vüruten kültür makineleri, kültür aletleri, otomatik ve yardımcı kültür makineleri gibi ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak kesiksizlığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana bakarak değişiklıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Hatta sadece kültür dalü değil, ülkenin dış satım hacmi de derece derece artmaktadır.

Üçserak Ekincilik , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve etkili üretim kapasitesi eşliğinde otokton üretim gücüyle müşterilerine en sağlıklı hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çaldatmaışanı ile devim bilimi ve canlü beniâdem deposuna sahip olan Üçserak Ekincilik, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen araba üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine eklenmiş ayar sağlayıcı Üçserak Ekincilik; yoğun Ar-Ge çaldatmaışmalarının ışığında, sonra teknolojiyle standartlarını sabah akşam yükseltmektedir. Sabah akşam inkişaf ve sıfır yanlışlık üretim sistemi, Üçserak Ekincilik ürünlerinin hem vatan ortamında hem de vatan dışında güvenilerek kullanılmasının serlıca nedenidir. Üçserak Ekincilik, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde demıtlamıştır.

Üçserak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin makul ve istikrarlı bir şekilde dağıtımını sağlar.
Gübreyi yeterli ve sadık bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile boşuna basma tasarrufı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve dişi bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları sayesinde toprak üzerinde daha azca efor harcama ederek çok daha sağlıklı muamelat yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın boşuna olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası sayesinde çok daha sağlıklı lafır ve toprağınızdan daha bir küme meyve ve sebzevat elde etmenize yardımcı olabilir.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması için kullanılan miktarların sağlıklı bir şekilde ayarlanması sağlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha dişi bir şekilde yetişmesini sağlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en büyük ihtiyaçları olan azık maddelerini sağlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayıcı gübrelerin tasarrufı dair çok önemli ve dikkat edilmesi gereken bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha dişi akıbetlar elde edebilirsiniz.

Üçserak Ekincilik olarak bir öbür ürünümüz olan Traktör Art Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine çekmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi taban seviyesinden çekmek ve muntazır bir damperli kamyona evet da belirgin bir trap kazısına ayrılmak için münteşir olarak kullanılır. Art yükleyici ile omuz omuza bir malzemeyi yere itmeden çekmek mümkündür. Art yükleyiciler umumiyetle istiflenmiş olan bir malzemeyi taban seviyesinden çekmek için kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap kazısı gibi alanlara ayrılmak için yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli dip yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı gibi sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıbayanlabilir bir bentlantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değdavranıştirilebilir ve birokkalı ataşmanla da rahatletilebilir. Temel birlikteşenler umumiyetle hidrolik birlikteşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çaldatmaıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da akım ettirilir. Teleskopik konveyörlara bakarak nispeten bağan maliyetleri ve çok yönlülükleri de dip yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör dip yükleyiciler için yeğleme edilebilecek birokkalı üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın çekicilik gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem paha hem de kalite olarak üstünlük sağlayabilir.
Üreticilerden satın bazen üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri dalünün önde gelen üreticilerinden Üçserak Ekincilik’ın dip yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek bili sahibi olabilirsiniz.

Ot Icma Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yem bitkilerinin tahsil ve balyalama davranışlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu binalması davranışlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçserak Ekincilik olarak Ot Icma Tırmıkları da kültür makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Icma Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Icma Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Icma Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Icma Tırmığı olarak 6 anne gruba ayrılır.

Yeygi katışık makinası, besi hayvancılığı veya mazot hayvancılığı yaratıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları iaşe sırasında iş gaileünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında dikkat etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine dikkat edilmediği bugün hayvanın mazotü ve etinden verim aldatmaınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği yaratıcı çiftçiler ve üreticiler ilk adım olarak iaşe sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgiz vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken bütün gıdaları tek seferde alabilir ve daha sağlıklı beslenebilir. Yeygi karmanın binalması hayvanın tüketmesi gereken bütün gıdaları bir araya getirerek daha sağlıklı beslenmesine böylece daha bir küme verim almanızı sağlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile omuz omuza Yeygi Kompozit Makinaları da Üçserak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçserak Ekincilik olarak ilaçlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de evetğu gibi en üst kur kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (ölçünlü) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi binası gönç ve dişi bir zirai üretim için büyük avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya kültürı için önemli bir köprü davranışlevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha sağlıklı durumlara gelmesi için zirai dış satım noktasında Üçserak Ekincilik olarak bütün çaldatmaışanlamış olurımızın ulamasıyla omuz omuza
Üçserak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları veya daha fazlası için: https://ucbasaktarim.com/