Üççıbanak Kültür, kültür makineleri kolünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Derç Tırmıkları, Traktör Dip Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Olta Katışık Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri için ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Kültür makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına onat olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Muvafık cihaz ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yerinde besin üretimi, giyecek ve tahaffuz havaını esenlayamaz. Yüzlerce yıl önce tüm insanoğlu ilkel kültür yapmaya çıbanladı fakat hasetmüzde toplumun sadece çok küçük bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını katlayacak tarımsal üretimle cenkmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna olanak teşhismaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Küsurat istek ve kültür kolünün derece derece çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına illet olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile baş başa vüruten kültür makineleri, kültür aletleri, kendiliğinden ve yardımcı kültür makineleri kabilinden ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak süreklilığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Kültür makineleri, kullanılan amaca ve alana gereğince değişiklıklar göstermektedir. Kültürı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Antrparantez sadece kültür kolü bileğil, ülkenin ihracat hacmi bile derece derece artmaktadır.

Üççıbanak Kültür , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, vasıflı iş gücü ve mürtefi üretim kapasitesi eşliğinde yerli üretim gücüyle müşterilerine en hayırlı hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çkızılışanı ile etkin ve kudretlü in kaynağına malik olan Üççıbanak Kültür, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen araba üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine eklenmiş şayan sağlayan Üççıbanak Kültür; konsantre Ar-Ge çkızılışmalarının ışığında, sonra teknolojiyle standartlarını daimî yükseltmektedir. Mütemadi tekâmül ve sıfır yanılma üretim sistemi, Üççıbanak Kültür ürünlerinin hem yurt içinde hem bile yurt haricinde güvenilerek kullanılmasının çıbanlıca nedenidir. Üççıbanak Kültür, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu tüm sektörlerde hunıtlamıştır.

Üççıbanak Kültür olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin onat ve istikrarlı bir şekilde tevziını esenlar.
Gübreyi yerinde ve doğru bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile nahak kemre kullanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve verimli bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları yardımıyla tarla üzerinde daha az efor tüketme ederek çok daha esenlıklı muamelat yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın nahak olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası yardımıyla çok daha esenlıklı lafır ve toprağınızdan daha lüks semere ve zerzevat elde etmenize yardımcı olabilir.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması için kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha verimli bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en muhteşem ihtiyaçları olan gıda maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı esenlarken hem bile bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayan gübrelerin kullanmaı konusunda çok önemli ve uyanıklık edilmesi müstelzim bir uzuv bulunmaktadır.
Bu uzuv gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha verimli gerilar elde edebilirsiniz.

Üççıbanak Kültür olarak bir gayrı ürünümüz olan Traktör Dip Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine katlanmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi zemin seviyesinden katlanmak ve bekleyen bir damperli kamyona evet da zahir bir trap kazısına terk etmek için münteşir olarak kullanılır. Dip yükleyici ile baş başa bir malzemeyi yere itmeden katlanmak mümkündür. Dip yükleyiciler çoğu kez istiflenmiş olan bir malzemeyi zemin seviyesinden katlanmak için kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut trap kazısı kabilinden alanlara terk etmek için yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan art yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabilinden sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çırefikalabilir bir ilişkilantı parçası üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası bileğkonutirilebilir ve biriyi ataşmanla da genişletilebilir. Asıl dahişenler çoğu kez hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çkızılıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da deprem ettirilir. Teleskopik konveyörlara gereğince oranla sakıt maliyetleri ve çok cephelilükleri bile art yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör art yükleyiciler için yeğleme edilebilecek biriyi üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın çalım gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem yükselmek hem bile kalite olarak avantaj esenlayabilir.
Üreticilerden satın gâh üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Kültür makineleri kolünün önde gelen üreticilerinden Üççıbanak Kültür’ın art yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek fen sahibi olabilirsiniz.

Ot Derç Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri olta bitkilerinin icma ve balyalama konulemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu dokumalması konulemlerini sağlayan bir makinedir. Üççıbanak Kültür olarak Ot Derç Tırmıkları da kültür makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Derç Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Askılı Ot Derç Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Derç Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Derç Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Derç Tırmığı olarak 6 asıl gruba ayrılır.

Olta katışık makinası, besi hayvancılığı yahut süt hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslemelik sırasında iş gaileünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında uyanıklık etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine uyanıklık edilmediği dakika hayvanın sütü ve etinden mahsul kızılınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk adım olarak beslemelik sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması müstelzim tüm besinleri hiç seferde alabilir ve daha hayırlı beslenebilir. Olta karmanın dokumalması hayvanın tüketmesi müstelzim tüm besinleri bir araya getirerek daha hayırlı beslenmesine böylelikle daha lüks mahsul almanızı esenlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile baş başa Olta Katışık Makinaları da Üççıbanak Kültür olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üççıbanak Kültür olarak çarelama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile evetğu kabilinden en üst kur kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (ölçün) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi dokuması servet sahibi ve verimli bir tarımsal üretim için muhteşem avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya kültürı için önemli bir köprü konulevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha hayırlı durumlara gelmesi için tarımsal ihracat noktasında Üççıbanak Kültür olarak tüm çkızılışanlamış olurımızın ulamasıyla baş başa
Üççıbanak Kültür kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları veya daha fazlası için: https://ucbasaktarim.com/